סיפורי הצלחה


אז זאת אני, עידית. מצד שמאל זו לא הדודה שלי או אחותי הגדולה אלא אני לפני שהכרתי את הגר 
קצת מספרים – נפרדתי לשלום מ 30 קילוגרמים בערך (אולי 27, 28 בשלב מסוים השתחררתי מהמספר במשקל והתמקדתי ביתרונות האחרים), ירדתי מ 40% ל 23% אחוזי שומן. כחלק מהתהליך עשיתי פעמיים את הדיטוקס וירדתי עוד כמה קילוגרמים ובאחוזי שומן ירדתי ל 20-21%. (סה"כ ירידה של כמעט 20% אחוזי שומן) וכמובן שמסת השריר שלי עלתה ולכן גם המספר במשקל פחות משנה…
בואו נדבר קצת מעבר למספרים, אני הגעתי להגר עם תת פעילות של בלוטת התריס. למי שיודעת – תת פעילות ממש מקשה על ירידה במשקל והגוף משתגע (עם כל התופעות המתלוות לבלוטה). אז עשיתי עם הגר את הדיטוקס ולאחריו עברתי ל clean. הגר שמכירה מקרוב את תת הפעילות של בלוטת התריס, בנתה לי את התפריט הכי טוב שיתאים ויעזור לי להתמודד עם הבלוטה, לרדת במשקל ולסגל לעצמי אורח חיים אחר לגמרי. עד שהגעתי אליה בכלל לא ידעתי או הבנתי את כל התופעות של תת פעילות, ניסיתי הכול וכלום לא עזר. אז כפי שאתן רואות, המסע הצליח אני ללא הכדורים של תת הפעילות כבר מספר חודשים!! מאוזנת לחלוטין, בריאה יותר, מרגישה מעולה וטוב עם עצמי, העור קורן ולא יבש, מרגישה הרבה יותר צעירה ואנרגתית, סיגלתי הרגלי תזונה חדשים לחלוטין ואפילו הטמעתי כמה מהם אצל הוריי. ארוחות שישי אצלנו הן לגמרי קלין וכולם נהנים כך שזה הישג עצום מבחינתי וממש מקל על ההתנהלות גם בסופ"ש 
מה שכיף עם הגר והתהליך של ה clean הוא ההתמקדות במה "שיש" ולא במה ש "אין", אנחנו לא בעונש ויש מסביבנו שפע של מזון בריא וצריך לדעת איך להשתמש בכל השפע הזה בדרך שהכי נכונה לנו ולגוף שלנו.
אני כמובן ממשיכה את התהליך אונליין בקבוצה הסגורה של clean & lean (כן כן יש לי עוד כמה קילוגמרים שאני רוצה להגיד להם יפה "שלום שלום") וכל הזמן לומדת עוד ועוד מכל אחת שנמצאת בקבוצה. המון נשים מקסימות משתתפות שם, מפרגנות, תומכות, מגיבות, משתפות בתהליך בתמונות ובמתכונים והכול בהבנה וללא שיפוט בכלל. הקבוצה הזו ממש תומכת ומסייעת להמשך התהליך, כיף לעבור אותו עם מי שמבינות אותך הכי טוב.
מעבר לכך, אני מאמינה שאורח חיים בריא הוא הרבה מעבר לאוכל, מספרים, אחוזי שומן ומסת שריר. הירידה במשקל היא הבונוס והתוצאה של השינוי שאנחנו עושות בחשיבה שלנו וביישום בחיי היומיום. זה לא רק כל היום לבדוק מה אנחנו אוכלות אלא גם שינוי בחשיבה שלנו, המילים שלנו, היכולת להירגע ולקחת דברים בפרופורציות ולעשות למען עצמנו. כשאנחנו לא מרגישות שאנחנו בעונש, בדיאטת כסאח או במחסור אז יותר קל להתנהל ולהתמקד בכל מה שכן אפשר ומותר (ומדי פעם איזו ארוחה מפנקת בכלל לא מזיקה )
וכמה מילים על הגר – מכל הלב, אני חושבת שהיא אחת הנשים המופלאות ביותר שיצא לי להכיר. כל יום מרגישה שממש זכיתי ובגדול. החום של הגר, הזמינות, המקצועיות, הסבלנות, היצירתיות, ההקשבה, ההכלה והאהבה שהיא מרעיפה… הם מעל ומעבר למה שאפשר לתפוס. Hagar Shefer תודה ענקית על מי שאת 
אם למישהי יש שאלה, התלבטות, רוצה לקבל חיזוק – מוזמנת לפנות בשמחה ובאהבה (כאן, בפרטי, מה שתבחרו…)
בהצלחה לכולן ותזכרו שאנחנו הרבה מעבר למספר על המשקל 

 

שחף – על האפליקציה של הדיטוקס שמעתי מצלם אופנה שאני אוהבת במיוחד והשיל את הכרס מעליו אחרי שנים, אבל רק פוסט של Shelly Gross אהובתי הניע אותי לפעולה. היא כתבה על כך שאם אנחנו מנקות מהארון בגדים שאנחנו לא לובשות ומהבית חפצים לא שימושיים, אז אין סיבה שנתייחס לגוף שלנו כמו לפח זבל.
התחלנו בדיטוקס 21 יום, #הגבוה ואני. הוא התחיל להשיל קילוגרמים בקצב מסחרר. אני לא. לא נתתי לתסכול לנצח, והחלטתי שאם כבר, אז ליווי צמוד של הגר. פגשתי אשה יוצאת דופן, שנתנה לי להרגיש שהיא שואבת השראה ממני לא פחות מההשראה שהיא מעניקה לי.
את שלושת שבועות הדיטוקס סיימתי בירידה עלובה למדי של פחות מ-4 קילו, אבל באמת שזה כבר לא שינה. רציתי להמשיך להרגיש מצוחצחת מהבפנוכו, קלילה, נקיה, וידעתי שבסוף לא תהיה לגוף הזה שלי ברירה, והוא ייאלץ ליישר קו.
מאז עברו שישה חודשים. ירדתי 13 קילו ו-12% שומן, העליתי את מסת השריר בכמעט 4% והצטמצמתי בכ-17-18 ס"מ. חזרתי לרוץ, התחלתי trx ולראשונה בחיי הבוגרים ה-BMI שלי תקין להפליא. אני בת 46. כשהתחלתי, לפני כחצי שנה, המשקל המיוחד של הגר סיפר לי שהגוף שלי בעצם בן 49. ביום חמישי האחרון הוא סיפר לי שהגוף שלי בן 34. חתיכת יישור.
תודה, Hagar Shefer. פשוט תודה.

 

הי לכולם, שמי רותם בת 38, חדשה כאן. משתפת אתכם בסיפור האישי שלי…
אני סובלת ממחלת פרקים ע"ש סטיל, מחלה לא פשוטה שטיפולה מצריך טיפול תרופתי יומיומי הכולל גם סטרואידים…הידועים בתופעות הלוואי הגרועות שלהם… לפני כחודשיים וחצי נחשפתי לתוכנית הדיטוקס של הגר דרך חברה , בתחילה נראה לי מלחיץ וחשבתי שלא אעמוד בזה… בשל אירוע משפחתי בת מצווה לביתי החלטתי כן לנסות , התוכנית הייתה קלה מאוד…לפחות הרבה יותר קלה מכל ניסיונות העבר שלי. הורדתי 6 קילו ממשקלי בקלות ב21 ימים , המשכתי בתוכנית ועד היום הורדתי 12 קילו בסך הכל בחודשיים וחצי , בנוסף והכי חשוב! מאז אני לא נוטלת תרופות כלל ומרגישה מצוין
כרגע ממשיכה בתוכנית עם הגר בדרך אל היעד שהצבתי לעצמי… שיהיה לכולנו בהצלחה ותודה ענקית להגר המדהימה Hagar Shefer 

 

 

 

לקביעת מפגש אישי או הצטרפות לאחת הסדנאות שלי התקשרו למשרד: 03-6488363