Girls Power 90 days


הקבוצה הסגורה לנערות בלבד עם הגר שפר

מתאימה לנערות בגילאי 12-16.
תוכנית ייעודית לנערות בליווי צמוד צמוד שלי, עם תפריטים שמתאימים לגיל ההתבגרות, הדרכה לאכילה במסעדות, טיולים, פעולות בצופים, מסיבות ואירועים והכי חשוב עבודת קואצ'ינג על שינוי הרגלי אכילה ודפוסי התנהגות כי זאת לא דיאטה זמנית אלא תזונה נכונה לנערות עם הכוונה לירידה במשקל בריאה ובטוחה.
אני מעבירה סדנאות לנערות כבר שנים רבות והן אלו שביקשו שתהיה קבוצת פייסבוק ותוכנית ייעודית רק להן.

תוכנית של 90 ימים שכדאי להתחיל לשינוי בריא גם לנערה עצמה וגם בבית.
שינוי שיאפשר ירידה במשקל בצורה בטוחה ובריאה גופנית ורגשית.
הליווי הוא ל-90 יום, שלושה חודשים והוא אישי לאותה הנערה, היא תקבל בקבוצה תפריטים שמתאימים לנערות, מדריך מסעדות ובתי קפה, וכמובן ליווי שוטף שלי לירידה במשקל.

כל התוכניות מתבססות על הניסיון הרב שצברתי בעבודה עם ילדים ונוער ב-17 שני האחרונות. משנת 2001 בה פתחתי את קבוצת הילדים ונוער הראשונה שלי, מאז זכיתי ללוות אלפי משפחות בתהליך של שינוי תזונתי בריא וירידה במשקל.
הילדים שליוותי בשנים הראשונות היום כבר אחרי צבא ואוניברסיטה ואלו מהם שחברים שלי בפייסבוק, שהם חלק גדול מחבריי, עדיין שומרים על גוף בריא וחטוב. מבחינתי העבודה עם ילדים ונוער היא עבודת הקודש שלי והמורשת הכי גדולה שאני משאירה אחרי.

היות ואני רוצה להאמין שמה שהם למדו ממני בחצי שנה-שנה של ליווי שלי יחלחל אל ההתנהגות התזונתית שלהם כל החיים ועל אהבתם לספורט (היות והחוגים בשנים הראשונות כללו גם שעתיים של ספורט עם המדריכים שלי כל שבוע) ואפילו ישפיע על התזונה של הילדים שלהם ביום שהם יהפכו להיות הורים.
אני מאמינה בכל ליבי שלתת לילדים ונערות ידע על תזונה נכונה והרגלי אכילה בריאים ושפויים ועל חשיבות הפעילות הגופנית משפיע רק לטובה.
אני גאה לספר שמכל אלפי הילדים שזכיתי ללוות שרובן אגב היו בנות, אף אחת לא פיתחה הפרעת אכילה, אלא להיפך, למדה בגיל צעיר וכל כך משמעותי איך לא להיכנס לעולם הדיאטות הלא בריאות וכמה חשוב לאכול בריא, מגוון וטעים ולא לפחד מאוכל.

בקבוצות שלי הנערות לומדות לאכול בריא, להתאהב בפעילות גופנית, לעשות בחירות נכונות והכל ממקום של עוצמה ובחירה אישית להיות בריאות יותר וחזקות יותר.

בגלל זה קראתי לקבוצות ה-ON LINE :

GIRLS POWER

אני דואגת לחזק ולהעצים אותן ולהשתמש בכל כלי הקואצ'ינג שלמדתי במשך שנתיים.
אני רואה איך הן גאות בעצמן ואיך הביטחון שלהן מתחזק, גם בגלל שהן מרגישות שהן לוקחות שליטה על חייהן ועל הגוף שלהן ועל העתיד שלהן.
וכמובן שהביטחון והדימוי גוף משתפר כשהן מצליחות לרדת במשקל, באחוזי שומן ובהיקפים בעיקר בזכות עצמן. כי אמנם גם בגיל הזה התמיכה של המשפחה מאוד חשובה אבל בגילאים הללו הן רוב הזמן לא עם ההורים ואת רוב בחירות התזונה הן עושות בעצמן: בבית הספר, אצל חברות, בחוגים, בקניון, במסיבות ובמסעדות ובתי קפה שהם חלק מאוד משמעותי מחייה של נערה ישראלית ממוצעת, לפחות אלו שמגיעות אליי.

אני מצליחה לתת להן כלים ופתרונות שמשאירים אותן מצד אחד בשליטה ומצד שני בהרגשה של המון אפשרויות טעימות, כייף להיפגש עם חברות ותמיכה שלי בהן בכל מצב.
אני מאוד קשורה אליהן והן קשורות אליי ואת הקבוצה הזאת אני פותחת עבור המטופלות שלי בשנים האחרונות שביקשו קבוצה שיכולות להמשיך להיות איתי בקשר וליווי תזונתי גם מבלי להגיע לקלינקה, היות והיום אני כמעט ולא מקבלת לקוחות חדשים לפגישות אישיות וגם צמצמתי את קבוצות הילדים מ-8 קבוצות בשבוע ל-2 אחת לשבועיים.

מבחינת מחיר כמובן שזה 1/3 מחיר מלהגיע אליי לפגישות אישיות בקלינקה ויש הנחה משמעותית למשפחות שלוקחות כמה תוכניות שלי.
אם אתם רוצים עוד הסברים מוזמנים להתקשר אלינו 03-6488363

או לרכוש את התוכנית עכשיו ואז הנערה שלכם תצטרף מייד לקבוצה הסגורה שלי בפייסבוק: GIRLS POWER ותקבל ליווי צמוד שלי.

עוד תוכניות ואפליקציות לילדים:

הקבוצה הסגורה להורים – תזונת ילדים עם הגר שפר
ממש בקרוב תיפתח קבוצה סגורה בתשלום בהנחייתי להורים שרוצים לעשות שינוי תזונתי בבית ולעזור לילדיהם להגיע למשקל תקין. בקבוצה הזאת תקבלו ממני תפריטים בריאים, הדרכה צמודה לשינוי הרגלי אכילה של ילדיכן, מתכונים שכדאי לשלב בתפריט ומענה לכל שאלה. למעשה אעביר את התכנים שאני מעבירה כבר שנים בקבוצות שלי לתזונת ילדים בקליניקה על מנת שאוכל להעביר להורים ברחבי הארץ והעולם את הידע שלי מבלי שיצטרכו להצטרף לקבוצות בקליניקה.

אפליקציה clean eating תזונת ילדים
לפני מספר חודשים עלתה לאוויר אפליקציה חדשה שמיועדת כולה למתכונים חדשים ובריאים לילדים, האפליקציה כוללת פרקים נבחרים מהספר הראשון שכתבתי: ״מה ילדים צריכים לאכול״ כמובן עם התאמה עדכנית כי הוא נכתב לפני עשר שנים.
המתכונים חולקו לפי קטגוריות ותוכלו לבנות תפריט בריא לכל ארוחות היום, האפליקציה מתאימה להורים מגיל 6-16 אך גם הורים לילדים קטנים יותר ימצאו שם רעיונות למתכונים טעימים ובריאים.
מה שהנחה אותי בבחירת המתכונים הוא לקחת מתכונים למאכלים שילדים אוהבים במיוחד: שניצל, נאגטס, לזניה, עוגות, עוגיות, חטיפי אנרגיה ועוד ולהכין להם גרסה בריאה שתהיה גם טעימה כזו שילדים ישמחו לאכול שוב ושוב.
140 מתכונים בריאים וטעימים שילדים אוהבים. מדריכים שיעזרו לכם להפוך את הבית לבריא יותר.
עכשיו בחנויות האפליקציות כך שתוכלו להתחיל את 2018 בצורה בריאה יותר לכל המשפחה.

הורדת האפליקציה ב iphone
הורדת האפליקציה באנדרואיד

לקביעת מפגש אישי או הצטרפות לאחת הסדנאות שלי התקשרו למשרד: 03-6488363