האפליקציות שלנו


מתכונים CLEAN EATING
הורדת האפליקציה לא רק תעזור לכם לאמץ אורח חיים בריא עבור כל המשפחה, היא גם תאפשר לכם להיפטר אחת ולתמיד משני פחדים: הפחד מהמטבח והפחד מדיאטות.
האפליקציה כוללת 220 מתכונים, פשוטים, קלים וזריזים לארוחות עיקריות, למנות ראשונות וכמובן- גם המתכונים מתאימים לכם בין אם אתם טבעוניים, צמחוניים, רגישים לגלוטן, ללקטוז- או אם אתם סתם אניני טעם. המתכונים בנויים בצורה פשוטה ונגישה- ומאפשרים לכם לעקוב אחרי הליך הבישול שלב אחר שלב, וגם לסמן איפה עצרתם, מה המתכונים האהובים עליכם, ואיזה מצרכים חסרים לכם במקרר.
המתכונים נכתבו על ידי הגר שפר, נטורופטית מוסמכת במיוחד עבורכם- כדי לאפשר לכם, לאכול נכון, לאמץ אורח בריא ובעיקר- להרגיש טוב מכל הבחינות.
המעבר לשיטת ה-CLEAN EATING יעלה את רמת האנרגיה שלכם, את רמת הריכוז שתהפוך לחדה ומצויינת, והכי חשוב- יאפשר לכם לשלוט בדחף לנשנש, בצורך העז למתוק, להיחשף לטעמים חדשים וסוף סוף- להרגיש שליטה מדהימה בחיים שלכם.

הורדת האפליקציה ב iphone
הורדת האפליקציה באנדרואיד

CLEAN EATING VEGAN – מתכונים 180
היא האפליקציה הראשונה והיחידה בעולם שכולה מתרכזת במתכונים למזון טבעוני לפי שיטת התזונה
המצליחה בעולם CLEAN EATING

הורדת האפליקציה ב iphone
הורדת האפליקציה באנדרואיד

דיטוקס 21 ימים
מה כוללת האפליקציה החדשה:
ניקוי הגוף שאנחנו מציעים הוא ניקוי עדין, עמוק ויעיל, ללא צומות וסבל, אלא עם תפריט מגוון ועשיר שכולל שייקים, ארוחות מלאות ועשירות והנחיה לפעילות גופנית תוך שילוב מושלם בשגרת החיים. תהליך ניקוי הרעלים שלנו מתאים לכל מי שרוצה לעשות שינוי תזונתי, לתת דחיפה טובה לתהליך של ירידה במשקל וכמובן לתת לגוף אפשרות לתפקד ביעילות ובריאות.
תכנית ה- DETOX  באפליקציה כוללת:

•  תפריט יומי עם 5 ארוחות ביום

•   מתכונים טעימים לכל הארוחות

•  מדריך לאכילה בחוץ – מה לאכול במסעדות ובבתי קפה

•  תשובות לשאלות חשובות והרבה טיפים יעילים

•   מדריך החלפות ופתרונות לכל שינוי בתפריט

•   מדריכים והוראות לתהליך ניקוי רעלים קל

•   רשימות קניות אינטראקטיבית לכל 5 ימים

ירידה צפויה במשקל 3-5 קילו ב-21 ימים.

הורדת האפליקציה ב iphone
הורדת האפליקציה באנדרואיד

 

להניק ולאכול נכון CLEAN EATING
האפליקציה הזאת נועדה עבורכן המניקות,כדי לתת לכן מענה לתזונה נכונה בזמן ההנקה.
בתקופה בה יש לקחת בחשבון את מה שיעזור לחלב להיות יותר מזין ומה פחות, אפליקציה זאת, עם שפע של מתכונים בריאים וטעימים והדרכה לתזונה תומכת הנקה נותנת את המענה לתזונה נכונה. תזונה על פי מתכונים הבריאים תעזור לכן להרגיש טוב יותר מכל הבחינות עם דגשים חשובים שיהפכו את התקופה המרגשת הזאת לבריאה יותר וקלה יותר.
האפליקציה שלנו תעזור לכן לדאוג לעצמכן טוב יותר, לחזק את הגוף לאחר ההיריון והלידה ולאכול בריא יותר בלי לבלות המון זמן במטבח. יש בה מבחר של 180 מתכונים פשוטים, קלים וזריזים לכל אחת מהארוחות במשך היום.

הורדת האפליקציה ב iphone
הורדת האפליקציה באנדרואיד