אופציה מומלצת : הזמנת פריטים באתר ואיסוף עצמי בתאום מראש מהמשרדים שלנו ללא עלות. רחוב עוזי נרקיס 5, תל אביב
עלויות משלוחים 
  • שליח עד הבית (כל הארץ) – 39 שקלים
  • שליח לחו"ל - עד 20 ימים- ועד 3 מוצרים ועד 1 ק"ג - 150 ש"ח 
זמן אספקת הזמנה
שליח עד הבית – עד 2-5 ימי עסקים
ימי עסקים נחשבים ימים א'-ה', לא כולל ימי שישי, שבת ערבי חג , ימי חג וימי חול המועד.
 
שליחה/ איסוף הזמנה
להלן  3 אפשרויות לשליחת ההזמנה אליכם, אנא ציינו את האופציה הרצויה בדף התשלום.

א. איסוף עצמאי
כל הזמנה ניתן לאסוף באיסוף עצמי מהבוטיק שלנו בפתח תקווה. בעת ביצוע ההזמנה עלייך לבחור באפשרות של "איסוף עצמי" ולא תחוייב/י בדמי משלוח.

ב. דואר שליחים
עם שליחת ההזמנה, תקבל/י מייל עם מספר מעקב של החבילה ולינק לאתר של דואר ישראל דרכו ניתן לעקוב אחרי המשלוח. כאשר החבילה תגיע לסניף הדואר המבוקש, תקבל/י הודעה לאיסוף החבילה מהסניף. במקרה ולא קיבלת הודעה, תוכל/י לבדוק את סטטוס החבילה באתר של דואר ישראל. ביטול הזמנה לאחר שנשלחה – תחויב בדמי משלוח. www.israelpost.co.il/itemtrace.nsf/mainsearch

ג. שליח עד הבית/ מקום העבודה
שליח יגיע אליך לכתובת המבוקשת למסירת המשלוח. זמני פעילות השליחים הם בימים א'- ה' בשעות 8:00-17:00. במידה ואינך נמצא/ת על מנת לקבל את המשלוח, תתקבל הודעה בכתובת המסירה או בטלפון ויתבצע ניסיון מסירה נוסף למסירת החבילה. אופן השילוח ומחירו נעשה על פי בחירתך בעת ביצוע ההזמנה, הנשלחת לכתובת אותה ציינת. ביטול הזמנה לאחר שנשלחה – תחויב בדמי משלוח.
 
שינוי ו/או איחוד השילוח לאחר ביצוע ההזמנה
ניתן לשנות שילוח כל עוד ההזמנה הראשונה טרם נשלחה. כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו במייל או בטלפון. במידה וסך ההזמנות המאוגדות עולה על 299 ₪ – אנחנו נזכה את מחיר המשלוח.

תודה - מחלקת שירות לקוחות איט גוד