תוכניות האונליין שלנו מחכות לך עכשיו

ABOUT ME

אם הגעתם עד לכאן, אנחנו חייבים להכיר! 

אז נעים מאוד, שמי הגר, אני נטורופתית מוסמכת בעלת ניסיון של כ-20 שנים, מפתחת מתכונים ומוצרים בתחום התזונה הבריאה ואמא לשתי הבנות הכי מהממות בעולם (לא אובייקטיבית)

המטרה שלי היא לעזור לכל אדם לפתח מערכת יחסים חיובית עם אוכל ועם עצמו.

מה הסיפור שלי?

מאז שאני זוכרת את עצמי, המשקל והדימוי העצמי העסיקו אותי. רציתי לאהוב את מה שאני רואה במראה, להרגיש בנוח בבגדים שלי, במקביל רציתי להנות מאוכל ולא להרגיש שאני אוסרת על עצמי שום דבר. 

אבל לא הצלחתי. הרגשתי אשמה כשאכלתי, לא אהבתי את עצמי ומצאתי את עצמי מתוסכלת מאוד. תחושת התסכול הכואבת הזאת גרמה לי לעשות דיאטות קיצוניות, שרק פגעו בחילוף החומרים שלי.

כשהבנתי שאני פוגעת בעצמי, החלטתי לחקור את הנושא לעומק, רציתי להבין את הגוף שלי באמת, מה יעשה לו טוב, פיזית ונפשית, וכך, מהמקום האישי ביותר התחילה הדרך המקצועית שלי. 

את ההתמחות שלי בתזונה עשיתי בארצות הברית, שם נחשפתי ל"דיאטת הזון" "CLEANEATING" וכן ניקוי רעלים. את השיטות האלה הבאתי לקליניקה שלי בארץ ומאז פיתחתי תוכניות תזונה רבות לאנשים פרטיים ולארגונים וזכיתי ללוות כבר עשרות אלפי אנשים לאורח חיים בריא ומאוזן. 

בנוסף, הוצאתי חמידה ספרי מתכונים ותזונה, אפליקציות ומוצרים שיסייעו לכל אדם שרוצה לחיות אורח חיים בריא לעשות זאת בהנאה ובקלות. 

אני מקבלת מטופלים למפגשים אישיים בקליניקה שלי בצהלה בתל אביב: נשים, גברים, ילדים והרבה בני נוער.

פיתחתי תוכניות תזונה און ליין מצליחות שתוכלו לראות בעמוד התוכניות שלנו:

14 ימים קיק סטארט - תוכנית קצרה לאיזון המשקל לירידה של 2-3 קילו.

60 יום מייק אובר- תוכנית מעולה של חודשיים בה תוכלו לעשות שינוי אמיתי ולרדת 6-8 קילו בזכות השיטה היעילה ״בלבול מטבולי״ 

ילדים בריאים 12 שבועות - תוכנית און ליין לילדים ונוער בשילוב ההורים, לירידה בריאה במשקל והקניית הרגלי אכילה טובים לכל החיים. 

 

אני מאמינה שכל אחד מסוגל להשיג תוצאות בעזרת אסטרטגיה נכונה, ואני מאמינה מכל הלב שלכל אדם מגיע לאהוב את עצמו ולעשות לנפש ולגוף שלו את הטוב ביותר.